#1 2009-06-20 09:15:39

Voddo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 3
Punktów :   

Stałe PT

Niektórzy mają już stałe party niektórzy nie. Można napisać na forum składy pt żeby podczas wojny nie panował chaos, wtedy nie będzie zapytania czy ktoś ma kapłana albo ja mam dwóch albo skąd mam widzieć czy mam stałe PT itd.... informacje te trzeba zabrać od oficerów którzy zawsze robią pt. Na pewno takie cos polepszy organizacja i czas na zbiórce będzie mniejszy widzę to po sobie ma stałe PT zbiórka trwa 5min a my jesteśmy wszyscy w ekipie, tego co ma nie być wcześniej informuje oficera i wtedy wiemy czy zostawić miejsce bo dojdzie czy tez dobrać nowa osobę. Drugą sprawą jest to że grając ze stałym party każdy się zna i maja swoja taktykę w pt takie moje 2 słowa:D

Offline

 

#2 2009-06-20 10:36:36

merigold

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 16
Punktów :   

Re: Stałe PT

Skoro założyłęś taki temat to warto podać skład naszego odzału.
Merigold- rycerz cienia, 67
Vooddo- kapłan 67
xXSpiritXx- mag 67
Homer- łucznik 67 (ostatnio niesety znacznie mniej gra)
Arturius- wojownik 67
Magielek- wojownik 61
Merliand- łucznik 59
MASIM- wojownik 49

Nigdy niema tak że są wszyscy są obecni dlatego czesto w naszym pt znajdują się też inni gracze.
Dzięgi bardzo dobremu zgraniu na osobnym pokoju ts jesteśmy świetną grupą atakującą. Gdy ja Arturius, Magielek wpadamy w sam srodek hord valorianów stunujemy ile się da, spirit z dalek przestrasza przeciwników poczym wraz z vooddo żucają na nasze pozycje masówki, około 60 % wszystkich obrońców danego zamku zostaje zestunowanych. Dlatego potrzebujemy jeszcze 1-2 silne odziały które by bardzo ściśle z nami wspułpracowały.
A i jescze jedno. Dla każdego z nas nie istnej coś takiego jak punkty honoru.

Ostatnio edytowany przez merigold (2009-06-20 15:38:13)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl